• 021 22 72 22 29

 

 

درباره عرشيان سالار:

آژانس هواپيمايي عرشيان سالار از گروه خانواده بزرگ عرشيا در سال 1384 به صورت انحصاري با هدف رضايت کامل و آرامش مسافران عزيز ، آغاز به کار کرد . با ايجاد برنامه هاي سازمان يافته ، در طي اين سالها جابه جايي مسافران و ارائه بهترين خدمات مسافرتي به بهترين نحو صورت پذيرفته و به عنايت پروردگار ، نظرات مثبت و انرژي بخش مسافران گواه اين تجربيات ارزشمند مي باشد . با افزايش کارمندان و مديران مجرب و مسلط و افزايش وظايف عرشيان سالار خدمات به صورت حرفه اي در سطح گسترش پيدا کرده و هم اکنون با راه اندازي آژانس مجازي عرشيان سالار خدمات بصورت غيرحضوري براي اعضا در تمام نقاط جهان ارائه مي گردد. امکان رزرو لوکس ترين هتل ها در سراسر دنيا و ايران ، خريد بليط هواپيما از بيش از 900 ايرلاين و رزرو تورهاي ايرانگردي و جهانگردي در پايگاه اينترنتي عرشيان سالار وجود دارد . وجود زيرساخت هاي قوي زمينه ساز ارتقا سطح کيفيت و کميت خدمات مربوطه با توجه به تغيير سلايق و گسترش فعاليت ها را فراهم آورده است . محيط پويا و رو به پيشرفت عرشيان سالار علت اصلي به روز بودن خدمات مي باشد که پاسخ گويي به مسافران گرامي را محقق مي نمايد . پر واضح است اعمال نظرات سازنده اعضا و ارتباط دوستانه به مراجعه کنندگان مهم ترين عامل ارتقاء روزافزون اين مجموعه گرديده لذا تلاش بر اين بوده ، راه هاي ارتباطي با اعضاي محترم بصورت سنتي و مدرن به بهترين نحو برقرار باشد . به کارگيري تکنولوژي روز در صرفه جويي در وقت و هزينه تأثير به سزايي دارد و ما را به هدف جلب رضايت مسافران مي رساند و فرصت براي پشتيباني خدمات ارائه شده ، خلق سفرهاي خاطره انگيز و موفقيت در بالابودن سطح کيفيت به حد کافي باقي مي ماند . مجموعه خانواده عرشيان سالار مي کوشد تا در هر سفر ، برگي جديد به دفتر تجربيات موفق آميز خود بيافزايد و لبخند رضايت را بر چهره اعضاي خود بنشاند .

از شاخص ترين فعاليتهاي اين مجموعه برگزاري تورهاي خارجي به مقاصد مختلف جهان در مقياسهاي متنوع مي باشد . در نتيجه ارتباطات مؤثر با خطوط هوايي داخلي و خارجي ، ارائه چنين خدمات گسترده در استاندارد و تراز بين المللي ميسر مي گرديده و نام اين آژانس را بنحوي شايسته براي هموطنان گرامي محسوب نموده است .

از ديگر فعاليتهاي اين مجموعه مي توان به طراحي و اجراي تور براي تعداد قابل توجهي از نهادها و ارگانهاي خصوصي و دولتها متناسب با خواست ايشان اشاره کرد .
حضور در نمايشگاه هاي خارجي ونيز اجراي تورهاي نمايشگاهي موضوع مشاغل مختلف با استانداردهاي ويژه اين تورها از بارزترين فعاليتهاي مختلف اين آژانس مي باشد .عرشیان سالار

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری


ما را دنبال کنید

تماس با ما

  • تهران،تجريش،ميدان قدس، ابتداي خيابان شريعتي،جنب بيمه تامين اجتماعي،کوچه اختصاصي،پلاک 1،طبقه1
  • 021 22 72 22 29
  • arshiansalar96@gmail.com